Читати оригінал англійською
У 2015 році в Telegram з’явився унікальний для месенджера фоторедактор, що давав змогу покращувати зображення та додавати на них малюнки, наліпки й текст. Від сьогодні цей редактор також дозволяє обробляти відео та розміщувати анімовані наліпки на відеозаписах і світлинах.
Редактор відеозаписів дає змогу автоматично поліпшити якість зображення – або ж вручну відрегулювати яскравість, насиченість та інші параметри, а також накласти текст або додати малюнок.
При малюванні на світлинах або відеозаписах тепер можна збільшити масштаб, щоб точніше підправити собі макіяж чи прималювати другові ідеальні вуса.
Нова версія застосунку дозволяє додати анімовані наліпки на будь-яку світлину чи відеозапис. Завдяки цій функції, Ви можете легко посадити на плече начальникові жовту качку. Якщо додати анімовану наліпку до світлини, вона автоматично надішлеться як GIF-анімація:
У панелі GIF з’явився новий розділ Популярні, а також розділи з добірками GIF за різноманітними емоціями. Тепер, аби відшукати Роберта Дауні-молодшого, не потрібно добирати слів, досить просто перейти на вкладку .
Мы також пришвидшили завантаження анімацій у панелі, щоб Ви могли швидше знайти потрібну анімовану реакцію. До речі, будь-яку GIF-реакцію тепер можна зберегти у списку недавно надісланих, затиснувши на ній палець.
Чати стало простіше розкладати по папках: просто затисніть палець на потрібному чаті у списку та виберіть, до якої папки його додати. Таким самим чином можна прибрати чат з папки.
Ще кілька нововведень чекає на користувачів Android. При надсиланні, редагуванні та видаленні повідомлень з’явилися нові плавні анімації. Оновлено відеоплеєр: кнопки й довгі описи тепер не заважають перегляду, а відео, коротші за 30 секунд, автоматично відтворюються по колу.
Крім того, ми оновили розділ для очищення непотрібних файлів (Налаштування > Дані та сховище > Використання сховища). Тепер упевнитися, що застосунок не займає зайвого місця на пристрої, допоможе барвистий анімований інтерфейс.
Ми також посадили мавпу наглядати за інтерфейсом для встановлення паролю двоетапної перевірки. Ніколи не пізно захистити акаунт додатковим паролем. Якщо Ви цього ще не зробили, установити пароль можна в налаштуваннях приватності — заодно подивитеся на мавпу.
На цьому на сьогодні все. Пропонуємо спробувати нові можливості в дії, а ми поки продовжимо роботу самі знаєте над чим (і не тільки).
4 червня 2020,
Команда Telegram